probeersel

LINE-UP DANSTEMPELS

DONDERDAG 24 AUGUSTUS
Boomgaard: kinderanimatie, dansworkshops, concerten/bals,.. Programma te vinden op de ‘gratis’ pagina

  • DANSTEMPEL II

    20u00 – Tukki Bukki
    22u00 – La Machine
    00u30 – Duo Porto

VRIJDAG 25 AUGUSTUS
Boomgaard: kinderanimatie, dansworkshops, concerten/bals,.. Programma te vinden op de ‘gratis’ pagina
  • DANSTEMPEL I

    12u30 – Workshop
    15u00 – Gotzya
    18u00 – FMR

  • DANSTEMPEL II

    11u00 – Workshop
    14u00 – Workshop
    16u30 – Pablo Golder
    18u30 – Kaks Karpi
    21u00 – Ciac Boum
    00u00 – KV Express

  • DANSTEMPEL III

    11u00 – Workshop
    12u30 – Workshop
    17u30 – Vandenabeele-Thézé
    19u30 – Aérokorda
    22u30 – Claranbaux-Geerinck
    01u30 – Zigo

ZATERDAG 26 AUGUSTUS
Boomgaard: kinderanimatie, dansworkshops, concerten/bals,.. Programma te vinden op de ‘gratis’ pagina
  • DANSTEMPEL I

    13u30 – Workshop
    15u30 – Parasol
    18u00 – Clément Rousse
    21u00 – Sons Libres
    23u30 – FMR

  • DANSTEMPEL II

    11u00 – Workshop
    13u00 – Workshop
    15u00 – La Compagnie d’Elias
    17u30 – Tukki Bukki
    20u00 – Duo Laloy-Le Tron
    22u30 – Trio Brotto-Lopez-Raibaud
    01u00 – Les Zeffeurs

  • DANSTEMPEL III

    12u00 – Workshop
    14u30 – Workshop
    16u30 – I Fratelli Tarzanelli
    19u00 – Naragonia
    21u30 – Embrun
    02u00 – Monsieur Fruits

ZONDAG 27 AUGUSTUS
Boomgaard: kinderanimatie, dansworkshops, concerten/bals,.. Programma te vinden op de ‘gratis’ pagina
  • DANSTEMPEL I

    13u30 – Workshop
    15u30 – Deya
    18u00 – The Bazz Explosion

  • DANSTEMPEL II

    11u00 – Parasol
    14u00 – Clément Rousse
    16u30 – Trio Brotto-Lopez-Raibaud
    19u00 – Zef
    23u00 – Sons Libres

  • DANSTEMPEL III

    12u00 – Workshop
    14u30 – Workshop
    16u00 – Cecilia
    21u00 – Variomatic

WORKSHOPS

  • DATUM
  • DANSTEMPEL I
  • DANSTEMPEL II
  • DANSTEMPEL III
  • Vrijdag 25 augustus
  • 12u30: The embrace and the movement – Rafaello (IT)

  • 11u00: Initiatie partner acro – Micha & Barbara (BE)
    14u00: Variations sur les dances des couples – Gérard Godon (FR)
  • 11u00: Danses du Poitou – Carine De Lauw (BE)
    12u30: Valse – Eric Thézé (FR)
  • Zaterdag 26 augustus
  • 13u30: Saving energy – Sara & Paolo (PT)

  • 11u00: Once upon a time – Nastasia (BE)
    13u00: Interactive dance – Maria & Francesco (ES)
  • 14u30: Volgen & leiden – Rafael & Nele (BE)
  • Zondag 27 augustus
  • 13u30: Emiliana – Alberica & Franco (IT)

  • 12u00: Muzikaliteit & dynamiek – Rafael & Nele (BE)
    14u30: Salsa – Shoonya dance (BE)

ARTIESTEN DANSTEMPELS