probeersel
  • BUITENPODIUM
  • BUITENPODIUM
  • DANSTEMPEL I
  • DANSTEMPEL II

  • DONDERDAG 25/08
  • 20u15 – Folkdansinitiatie
    21u30 – Variomatic
    23u15 – Leo & Dicaprio (bartent)
  • 20u00 – MultiDelta
    23u30 – Brotto Lopez

  • DONDERDAG 25/08
  • VRIJDAG 26/08
  • 14u30 – Folkdansinitiatie
    15u30 – Bazz-Quartet
    17u30 – Jeroen Kant
    19u30 – Los Callejeros
    21u30 – Guido Belcanto
    23u00 – Tom & Jerry (bartent)
  • 11u00 – Workshop DIY’ers
    14u00 – Workshop Bourrée de Berry & cirkel
    16u00 – Duo Abela Vidal
    18u00 – Trio Loubelya
    20u00 – ba.fnu
    23u00 – Triple-X
    02u00 – Trio Dhoore
  • 11u00 – Workshop leiden & volgen
    12u30 – Workshop Turkse Dans
    15u00 – Nubia
    17u00 – De Schepper-Sanczuk
    19u00 – Brotto Lopez
    21u30 – TocTocToc
    01u00 – Fao Fao
  • ZATERDAG 27/08
  • 12u30 – Workshop tango
    14u00 – Folkdansinitiaite
    15u00 – Bert Verbeke
    17u00 – Brent Beukelaer
    20u00 – Blow
    21u30 – Het Zesde Metaal
    23u15 – Dj Klesie (bartent)
  • 11u00 – Workshop Tjechische dansen
    12u30 – Workshop muzikaliteit & dynamiek
    14u00 – ba.fnu
    16u00 – TocTocToc
    18u00 – Trio Loubelya
    20u00 – Arasta Bazar
    22u00 – Mister Klof
    02u00 – Les Bottines Artistiques
  • 11u00 – Workshop Bollywood met Swapnil Dagliya
    13u00 – Workshop Bretoense dans
    15u00 – Parasol
    17u00 – Novar
    19u00 – Bodros Badeau
    21u00 – Naragonia
    00u00 – Beat Bouet Trio

  • ZONDAG 28/08
  • 15u00 – Kapitein Winokio
    16u30 – Zoek & De Reizigers
    18u00 – Scala & Kolacny Brothers
    20u00 – Boombalbombardement (bartent)
  • 11u00 – Workshop Dialogue for two
    12u30 – Workshop Salsa met Wim & Tom
    14u00 – Nygaard & Ruymbeek
    16u00 – Fao Fao
    18u30 – Elanor
    21u30 – Les Mains Baladeuses
  • 11u00 – Parasol
    13u00 – Workshop Schotse dans – Andrew Mill & Four-fingered Fré
    15u00 – Onirim & The Machine
    17u00 – Folkdansinitiatie
    20u00 – Geronimo
    23u00 – Surprise

26/08/2016

BUITEN PODIUM

Tom & Jerry
23u00

DANSTEMPEL I

Workshop DIY’ers – Nastasia Stein

11u00

Workshop Bourrée de Berry & cirkel – Kurt Garrez

14u00

DANSTEMPEL II

Workshop leiden & volgen – Rafael & Nele

11u00

Workshop Turkse dans – Arasta Bazar

12u30